Forrest Gump a Macskavárban
Kedd este, egyedül vagyok, Anita Pécsett, Annamariék Imecsen, a kutyák már pihennek. Minyon is hazatalált végre, itt alszik félig a klaviatúrámon. Mi mást tehetnék, minthogy blogírásra adom a fejem. Annyi minden tolakszik a fejemben, amiket még meg kéne írnom erről a nyárról, de hát hogyan is lehetne egy nyarat megírni. És hát még vége sincs, de...


