Szemüveget a bírónak!
Kiskoromban apám vasárnaponként kivitt magával a futballmeccsekre. Legtöbbször a Széktói Stadionban landoltunk. Felejthetetlen volt az a nyüzsgés, a szagok, a feszültség, a játék mindenkit magával ragadott, és persze akkor is sokan voltak, akik a feszültséget képtelenek voltak magukban tartani, így hát kiabáltak. Abban az időben a legdurvább...


