Rég nem írtam már blogot, amit hibámnak tekintek és igyekszem orvosolni. Nem azért nem írtam blogot, mert nem szeretek blogot írni, nagyon is szeretek, hanem mert hetek óta a panzió bővítésén dolgozom látástól vakulásig - na jó, nem addig -, és a blogírásra már nem maradt erőm. Az átalakítás lényege, hogy az egész hátsó részt, az erdőt, és a...

Már majdnem mindenki alszik rajtam kívül, elsősorban és legjelentőségteljesebben Veronika, ha rajta múlna, átaludná az egész napot is, olyan, mint Minyon. De alusznak már a többiek is, például Hero, ez a végtelenül kedves kutyagyerek, aki váratlanul úgy összebarátkozott Minyonnal, hogy a macska orrához dörzsöli a saját orrát, tegnap óta csinálják...