Tavaszi játékok
Rég nem írtam már blogot, amit hibámnak tekintek és igyekszem orvosolni. Nem azért nem írtam blogot, mert nem szeretek blogot írni, nagyon is szeretek, hanem mert hetek óta a panzió bővítésén dolgozom látástól vakulásig - na jó, nem addig -, és a blogírásra már nem maradt erőm. Az átalakítás lényege, hogy az egész hátsó részt, az erdőt, és a...


