Hogy van Bandika?
A minap délelőtt épp a computer előtt ültem valamilyen gmail-üzenet okán, amikor megcsippant a fészbuk és ez az üzenet érkezett: "Szép estét! Bandikával minden rendben?" Nyomban válaszoltam, hogy minden a legnagyobb rendben, Bandika köszöni szépen, jól van. A helyzet az, hogy Bandika nem is tud máshogyan lenni, mint jól. Bandika esetünkben egy...

