A minap délelőtt épp a computer előtt ültem valamilyen gmail-üzenet okán, amikor megcsippant a fészbuk és ez az üzenet érkezett: "Szép estét! Bandikával minden rendben?" Nyomban válaszoltam, hogy minden a legnagyobb rendben, Bandika köszöni szépen, jól van. A helyzet az, hogy Bandika nem is tud máshogyan lenni, mint jól. Bandika esetünkben egy...

2025.11.24

Ezek a képek még nyáron készültek és nem kerültek bele a blogokba. Valahogy a blogok is megfogyatkoztak, pedig csordultig voltunk az idén is kutyákkal, családdal és barátokkal, szóval blogolnivaló lett volna bőven, csak hát... Talán túl sűrűek voltak a napok, hiszen itt töltötte a nyarat vagy a nyár egy részét Claire és Cy Arizónából, Sarka...