Újra itthon!
Kedves Aggódó Gazdik! Itt mindenki jól van, mindenki egészséges és jókedvű, úgymint Leon, Janka, Alma, Gömbi, Lucy és Mira, és persze a háziak: Bajkál, Breki és Minyon. Na és persze mi is a 4 fantasztikus londoni nap után. Misi nagyszerű panziós volt újra, szóval itt minden rendben, holnap fotók is lesznek, most csak ez az egy: Misi öccsének a...

