Ma érettségi találkozón voltam. A kutyák meg csak úgy találkoztak ma itt, a Macskavátban.

Mindenki jól van, reggel berobbant Luna és felrobbantotta a kertet. Elragadó az életkedve, a kreativitása, a kedvessége ennek a kutyának. Mindenkit játékra hív és mindenki játszik is vele, még a hányaveti Nagy Breki is, aki az egyetlen kutya, aki tud mosolyt villantani. Sok egyebet is tud, amitől elámulunk, de ez a mosoly a legkülönösebb, mondhatni...

Kedves Ubul!

2025.04.09

Igaz, hogy majd csak május 16-án lesz a névnapod, de akkor már nem leszel itt, úgyhogy mi most előre felköszöntünk. Meg kell mondanunk neked, hogy náladnál kedvesebb, szelídebb farkassal még sosem találkoztunk, főleg, ha az a farkas egy kutya.. Isten éltessen Ubul, reméljük, sokszor jössz még hozzánk.

Sok szeretettel: Bajkál, Breki, Anita, Zoli